Bendruomeninė veikla

Užgavėnės

"Meniško kaimo" bendruomenė mėgsta susirinkti ir smagiai pabūti, todėl Užgavėnių šventė mūsų pakiemiuos laukiama kasmet.

Tikriausiai visiems labai pavasario norisi. Grumtynės su žiema buvo itin rimtos: tai saulė pašvietė, tai sniego katėmis iš dangaus gausiai krito. Ale vistiek visus kaimo pašalius su šluotom ir terbom apejį, grįžom prie laužo Morės ir visų jos negandų sukūrenti, gerai išsišėlti ir smagiai padūkti, o prisidūky ir sočiai privalgyti. Susirinky uliavojam, po kaimelį pabėgiojam, žiemą suvis mes išbaidy, šokom, kol išgirdom gaidį... :-)

Kalendorinės šventės

Jau tapo tradicija kasmet didįjį šeštadienį, Velykų išvakarėse, "Meniško kaimo" bendruomenė susirinka vašku marginti kiaušinių. Margina visi - dideli ir maži, dviem, trim ir net keturiom spalvom. Išeina nuostabūs ornamentai ir paveikslėliai. Kas nori, savaite anksčiau sulekia ir molines dekoracijas šventėms nusilipdyti. "Meniško kaimo" bendruomenėje Šv. Velykų laukimas tikrai kūrybiškas. Dovanos Velykų stalui paruoštos. Gražaus visiems pavasario!

Molėtų miesto šventės

Tradicinių amatų centro "Meniškas kaimas" bendruomenė dalyvauja kasmetinėje Molėtų miesto šventėje "Molinės Molėtuose". "Meniško kaimo" meistrai ir rengia atviras keramikos dirbtuves visiems norintiems lipdyti ar piešti su moliu, pažiūrėti žiedimo proceso, įsigyti originalių molio dirbinių. Taip pat laikinai veikia ir vienos dienos keramikos darbų "Stalo" paroda.

Valstybinės šventės

Tradicinių amatų centre „Meniškas kaimas“ minimos visos svarbios valstybinės šventės. Visi šventės dalyviai kartu gieda himną,  ištariami gražūs žodžiai, klausomasi koncerto, atidaromos parodos ir dar daug visko gražaus...